KOSZYK JEST
PUSTY

607-913-505

sklep@redside.com.pl

Informacja dla klientów – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO)

maj24

Informacja dla klientów – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO)

25 maja 2018 r. na terenie EOG zaczną obowiązywać nowe zasady unijne dotyczące ochrony danych, określane powszechnie jako Rozporządzenie RODO. Głównym celem nowych przepisów jest zapewnienie, aby „dane osobowe" osób były zarządzane we właściwy sposób i nie były wykorzystywane do celów innych niż należycie uzasadnione. Otrzymują Państwo niniejsze pismo, ponieważ są Państwo klientami Red Side Ratownictwo Medyczne lub korzystają Państwo z produktów lub usług oferowanych przez Red Side Ratownictwo Medyczne.

Korzystamy jedynie z tych informacji na Państwa temat, które są niezbędne ze względu na fakt, że nabywają Państwo produkty Red Side Ratownictwo Medyczne lub korzystają Państwo z usług Red Side Ratownictwo Medyczne. Zazwyczaj jesteśmy w posiadaniu takich informacji jak Państwa imię i nazwisko oraz dane teleadresowe takie jak adres e-mail, numer telefonu i nie pozyskujemy ani nie przechowujemy informacji, które można uznać za „podlegające szczególnej ochronie”. Informacje te nie są udostępniane innym podmiotom poza firmami dostawczymi. Wszystkie informacje na Państwa temat, które staną się zbędne lub niepotrzebne zostaną usunięte. Informacje na Państwa temat wykorzystujemy wyłącznie do celów, które są rutynowe w odniesieniu do Państwa, czyli osób kupujących nasze produkty lub korzystających z naszych usług. Możemy korzystać z tych informacji do przesyłania korespondencji o charakterze marketingowym, ale wyłącznie po uzyskaniu Państwa wyraźniej zgody na to.


Z przyjemnością udzielimy Państwu dalszych informacji na temat tego, jakie informacje posiadamy na Państwa temat i w jaki sposób je wykorzystujemy, jeśli będą sobie Państwo tego życzyć. W każdym przypadku przysługuje Państwu prawo żądania od nas skorygowania nieprawidłowych danych lub usunięcia danych, które są zbędne, mogą Państwo również sprzeciwić się otrzymywaniu informacji, takich jak materiały marketingowe, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych kanałów.


Pytania lub żądania, o których mowa powyżej, można kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Szczegółowe informacje na temat Red Side Ratownictwo Medyczne i Rozporządzenia RODO, takie jak nasza Polityka Ochrony Prywatności, dostępne są na naszej stronie internetowej www.redside.com.pl  

Z poważaniem,

Zespół Red Side Ratownictwo Medyczne

maj  24
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl